websitesifirsati.com

TaxAuditing Yeminli Mali Müşavirlik Tanıtım

TaxAuditing Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim;

Güçlü bir mesleki bilgi, deneyim ve tecrübesi olan ekip arkadaşları ile ulusal ve uluslar arası düzeyde en değerli unsuru olan müşterilerine en hızlı, sağlıklı, etkin, etkili, alternatif çözümler üreten, sonuç alan proaktif bir Yeminli Mali Müşavirlik (Sworn In CPA) ve Bağımsız Denetim (Independent Audit) şirketidir.

Şirketimizin İstanbul Merkez ve Ankara olmak üzere mevcut 2 ofisi, Gaziantep'te ileride şube olarak faaliyette bulunmak üzere irtibat bürosu; İstanbul'da bağlantılı bir SMMM ofisi, 3 YMM, 4 SMMM ve ayrıca SMMM şirketimiz bünyesinde 4 kişiden oluşan SMMM ekibi ile faaliyet etmektedir. Zaman içerisinde yeni şubelerimizin gündeme gelmesi beklenmektedir.

Bağımsız Denetim faaliyetleri için ayrı bir şirketimiz daha mevcut olup, Hukuk Danışmanlığı hizmetlerini ise içinde E. Bakan ve Danıştay hakimlerinin olduğu stratejik iş ve çözüm ortaklarımız kanalıyla yürütmekteyiz.

Denetim ve Danışmanlık şirketimiz çok kısa bir sürede büyük projeler ile denetim, inceleme danışmanlığı gibi konularda sorumluluk alarak büyüme eksenli bir gelişme göstermiştir. Önümüzdeki dönemlerde daha büyük projeleri de gündeme alarak büyümeye devam etmeye edeceğiz.

Kısa bir süre zarfında ise uluslararası bir marka ile işbirliği konusunda ciddi görüşmelerimiz bulunmakta olup, yakın zamanda şartlar olgunlaştığı takdirde hayata geçmesi planlanmaktadır. 

TaxAuditing Yeminli Mali Müşavirlik Bağımsız Denetim müşterileri ile uzun vadeli ilişkiye (long-term relationship) dayanan çalışma prensiplerini ilke edinmiştir. Aynı zamanda, müşterileri ile ilişkilerinde mahremiyet ilkelerine son derece önem vermekte olup, müşterilerinin hassasiyetlerini çalışma ilişkilerinde ön planda tutmaktadır.

İş ortaklarımızın personellerinin yetişmesi ve deneyim kazanması için de her türlü önlem ve tedbir tarafımızca alınmakta olup; makale, sirküler ve duyurularımızla onların da ekip çalışmasında yer almalarına özel önem vermekteyiz. 

TaxAuditing Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim inşaat, sağlık, eğitim, akaryakıt, enerji, üniversite, lojistik, gıda, ticaret, finans ve kuyumculuk, teknoloji, iletişim, turizm, spor, fuarcılık, kağıt, deri, otomotiv başta olmak üzere her türlü sektör veya faaliyet alanında üst düzey vergi ve karapara (suç geliri) incelemeleri yapmış ekipleri ve danışmaları ile sorunlarınıza ve sorularınıza üstün hizmet anlayışı ile çözüm üretmeyi benimsemiştir. Uzmanlarımız aynı zaman da, bu mesleki çalışmaların dışında üniversite, akaryakıt, inşaat, faktoring, banka gibi bazı sektörlerde de profesyonel olarak mesleki çalışmalarda da bulunmuşlardır.

Şirketimiz hali hazırda farklı sektör ve faaliyetlerde bulunan belli hacimdeki önemli grup ve holding şirketler ile gerçek kişilere ve proje bazlı önemli bir sayıdaki müşteriye denetim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 

TaxAuditing Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim genel olarak Vergi İncelemesi, Tam Tasdik, Vergi Danışmanlığı-Vergi Planlaması, KDV-ÖTV İade İncelemesi, Uluslararası Vergi Planlaması, Transfer Fiyatlandırması, Şirket Değerlemesi, Özel Denetim, IFRS {Tax Audit, Tax Consulting, Tax Planning, Tax Return (VAT Refund) Audit, International Tax Planning, Transfer Pricing, Private Audit, IFRS, Due Diligience) gibi mesleki uzmanlık alanlarıyla YÖK, TTK, SPK, Enerji Piyasası, Petrol Piyasası alanları ile Bütçe ve İç Denetim dahil Mali İşler gibi konu ve çok çeşitli sektörlerde danışmanlık ve denetim faaliyet göstermektedir.

TaxAuditing Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetimi diğerlerinden ayıran en önemli özelliği klasik denetimlerin dışında ulusal ve uluslararası düzeyde vergi planlaması mekanizmalarını ve çok özel know-how projelerini müşterileri bünyesinde hayata geçirmiş olmasıdır.

Çalışmalarımızdaki en önemli öğenin "Güven" unsuru olduğunu düşünmekteyiz. 

“Kalite Asla Tesadüf Değildir” ilkesi için siz en kıymetli parçamız olan müşterilerimize aramıza hoş geldiniz diyoruz.

Saygılarımızla.

İletişim Bilgileri:

 

Web: www.taxauditingymm.com

 

İstanbul Merkez Ofis 1 (YMM Hizmetleri): Basın Ekspres Yolu Mahmutbey Mah. Taş Ocağı Cad. Ağaoğlu My Office 212 Kat:20 Daire: 336 Bağcılar-İSTANBUL

 

Tel      :(0212) 777 66 30

GSM(İş):(0505) 680 42 54

Faks  :(0212) 602 30 00

 

Ankara Ofis 2-(YMM Hizmetleri): Yıldızevler Mahallesi 708. Sokak Prestij İş Merkezi No: 14/6 (Kat: 3) Yıldız-Çankaya/ANKARA

 

Tel:  (0312) 441 39 00

Fax: (0312) 441 39 01

       

GaziAntep İrtibat Ofisi: Mücahitler Mah. 9. Cad. Gümüşburun İş Merkezi Kat: 4 No:28 ŞehitKamil/GaziAntep

 

Mail    :cakmakciali@taxauditingymm.com

           :info@taxauditingymm.com 

Duyurular

  • Bizi Takip Edin:
Copyright © OCAK 2016 - Tüm hakları TaxAuditingymm.com'a aittir...